O firmie

Firma Paleta Sp.J świadczy kompleksową obsługę w zakresie palet drewnianych od 2001 roku.

Przez blisko 18 lat istnienia firmy zdobyliśmy doświadczenie i poznaliśmy potrzeby klientów. Naszym wyzwaniem było zdobycie odpowiednich kompetencji i wiedzy, aby stać się ekspertem w branży związanej z produkcją i dystrybucją palet drewnianych, tak aby móc świadczyć fachowe i profesjonalne doradztwo przy doborze palet oraz zapewnić klientom kompleksową obsługę.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów i utrzymaniu długotrwałej współpracy, dlatego też dbamy o wysoką jakość i niezawodność oferowanych przez firmę Paleta produktów i usług.

Sprzedawane przez nas palety drewniane wykonywane są według europejskich standardów, obróbka termiczna potwierdzona jest Certyfikatem IPPC. Ponadto zachowując wysoką jakość jesteśmy w stanie zaoferować korzystną cenę (z możliwością negocjacji) oraz zapewniamy dowóz zamawianych palet do klienta.

Mamy w ofercie ponad 100 rodzajów palet drewnianych do wyboru. Dostarczamy zarówno opakowania drewniane typowe tj.: palety EURO, palety jednorazowe 1200 x 800 mm, 1200 x 1000 mm, palety CP, palety ZIEGEL 980 x 980 mm, palety kantówkowe, jak również wykonujemy palety nietypowe, niestandardowe zaprojektowane według potrzeb i indywidualnych zamówień klienta. Zapewniamy również dodatkowe usługi tj.: naprawa palet, obróbka termiczna palet (IPPC), suszenie palet, znakowanie palet poprzez wypalanie bądź barwienie elementów.

Firma Paleta Sp.J. jest przygotowana do włączenia się w strategię Just-in-Time klientów, realizując dostawy terminowo, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Utrzymywane na odpowiednim poziome stany zapasów palet gotowych do transportu zapewniają szybką realizację zleceń i terminową dostawę do klienta. Również zlecenia na palety nietypowe, produkowane na indywidualne zamówienia wykonywane są szybko i terminowo dostarczane.

Większość naszych produktów dostarczamy do krajów Unii Europejskiej. Od 14 lat wysyłamy nasze palety do odbiorców zagranicznych, między innymi w Niemczech, Belgii, Holandii i Francji. Nasze palety najchętniej wybierają firmy z branż: spożywczej, budowlanej, chemicznej i metalowej.

Flota / Transport palet

Do realizacji zleceń wykorzystujemy pojazdy o dostosowanej konstrukcji i ładowności. Takie rozwiązanie zapewnia optymalnie niskie koszty transportu. Wielkość i dobry stan techniczny floty zapewniają zarówno elastyczność dostaw jak i to, że dostawy będą dostarczone na czas. Flota pojazdów jakie mamy do dyspozycji jest odpowiednio dostosowana do przewożenia takich ładunków, jak palety drewniane, a same palety są optymalnie załadowane i odpowiednio zabezpieczone. Oznacza to, że klienci dostają nie tylko swoje produkty szybko, a także, że transportujące je samochody przywiozą ładunek suchy i nieuszkodzony.